
Kod: 30 91 10031
Producent:
BREMBO

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Ilość otworów: | 4 |
| Wysokość [mm]: | 44,7 mm |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 98 Nm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica [mm]: | 305 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 59 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | perforowany / wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Minimalna grubość [mm]: | 26,5 mm |