
Kod: 30 91 10238
Producent:
BREMBO

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Wysokość [mm]: | 47,2 mm |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 100 Nm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica [mm]: | 300 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 69 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | perforowany / wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Minimalna grubość [mm]: | 26,6 mm |
| Ilość otworów: | 5 |