
Kod: 30 91 10033
Producent:
TRW

Magazyn: 1, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 334 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 62 mm |
| Wysokość [mm]: | 50,7 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 30 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 27 mm |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| Rozmiar gwintu 1: | 14.6 |
| Rozmiar gwintu 2: | M8 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Parzyste numery artykułów: | DF6692S |