
Kod: 30 91 10239
Producent:
ATE

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 300 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 12 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 10 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| Wysokość [mm]: | 36,2 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 69 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 166 mm |
| otwór o śr [mm]: | 15,3 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R-02C0115/0799 |