
Kod: 30 91 10036
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68 mm |
| Wysokość [mm]: | 36,1 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 12 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 300 mm |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Minimalna grubość [mm]: | 10 mm |