
Kod: 30 91 10038
Producent:
DENCKERMANN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Minimalna grubość [mm]: | 10 mm |
| średnica otworu [mm]: | 110 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 12 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 139 mm |
| otwór o śr [mm]: | 16,6 mm |
| średnica [mm]: | 278 mm |
| Wysokość [mm]: | 43,2 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 70 mm |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |