
Kod: 30 91 10039
Producent:
DENCKERMANN

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica otworu [mm]: | 120 mm |
| otwór o śr [mm]: | 16,5 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 18,4 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 185 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 20 mm |
| średnica [mm]: | 330 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 68,8 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 75 mm |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |