
Kod: 30 91 10043
Producent:
BOSCH

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 294 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 26 mm |
| Wysokość [mm]: | 56,4 mm |
| średnica otworu [mm]: | 130 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Średnica piasty koła [mm]: | 85 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Powierzchnia: | naoliwione |
| spełnia wymagania Normy ECE: | ECE-R90 |
| średnica otworu do [mm]: | 17,3 mm |