
Kod: 30 91 10045
Producent:
TRW

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 357 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 62 mm |
| Wysokość [mm]: | 60,3 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 34 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 31 mm |
| średnica otworu [mm]: | 126 mm |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Parzyste numery artykułów: | DF6488S |