
Kod: 30 91 10048
Producent:
TEXTAR

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 302 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 12 mm |
| Wysokość [mm]: | 56 mm |
| Wzór otworów/Ilość otworów: | 05/05 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez piasty koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez sworznia mocującego koła |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Minimalna grubość [mm]: | 11 mm |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 72 mm |
| Długość opakowania [cm]: | 33,5 cm |
| Szerokość opakowania [cm]: | 32 cm |
| Wysokość opakowania [cm]: | 13,5 cm |
| Techniczny numer informacyjny: | 98200 2658 0 1 PRO+ |