
Kod: 30 91 10049
Producent:
ATE

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 255 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 20 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Wysokość [mm]: | 49,3 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 55 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 131 mm |
| otwór o śr [mm]: | 14,5 mm |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R-011043/170 |