
Kod: 30 91 10241
Producent:
TEXTAR

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 280 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 12 mm |
| Wysokość [mm]: | 104,4 mm |
| Wzór otworów/Ilość otworów: | 05/05 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z łożyskiem koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z piastą |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Minimalna grubość [mm]: | 10 mm |
| średnica otworu [mm]: | 114 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 35 mm |
| Długość opakowania [cm]: | 33 cm |
| Szerokość opakowania [cm]: | 31,5 cm |
| Wysokość opakowania [cm]: | 12 cm |
| Techniczny numer informacyjny: | 98200 2689 0 1 PRO |