
Kod: 30 91 10051
Producent:
ATE

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 280 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 19,4 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Przetwarzanie: | stopowy / wysoko nawęglany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Ilość otworów: | 4 |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Wysokość [mm]: | 43,8 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 62,2 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 143,5 mm |
| otwór o śr [mm]: | 12,5 mm |
| Oznaczenie kontrolne: | 98200 0972 0 1 PRO+ |