
Kod: 30 91 10054
Producent:
DELPHI

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 283 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 71,04 mm |
| Głębokość [mm]: | 48 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 26 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 24 mm |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Ilość otworów: | 5 |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |