
Kod: 30 91 10055
Producent:
DELPHI

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 280 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 62 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| Głębokość [mm]: | 47 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 20 mm |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Ilość otworów: | 5 |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |