Kod: 30 91 10056
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 18 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 239 mm |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Powierzchnia: | naoliwione |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Minimalna grubość [mm]: | 16 mm |