Kod: 30 91 10075
Producent:
BOSCH

Magazyn: 5, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 296 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 32 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 30 mm |
| Wysokość [mm]: | 50,6 mm |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Średnica piasty koła [mm]: | 62,1 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Powierzchnia: | pokryty |
| spełnia wymagania Normy ECE: | ECE-R90 |
| średnica otworu do [mm]: | 14,8 mm |