Kod: 30 91 10057
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Ilość otworów: | 4 |
| średnica [mm]: | 247 mm |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 100 Nm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Minimalna grubość [mm]: | 18 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 55 mm |
| Wysokość [mm]: | 35,3 mm |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 20 mm |