
Kod: 30 91 10339
Producent:
TEXTAR

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| średnica [mm]: | 290 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Wysokość [mm]: | 78 mm |
| Wzór otworów/Ilość otworów: | 08/08 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez piasty koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez sworznia mocującego koła |
| Minimalna grubość [mm]: | 20,4 mm |
| średnica otworu [mm]: | 132 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 115 mm |
| Długość opakowania [cm]: | 33 cm |
| Szerokość opakowania [cm]: | 31,5 cm |
| Wysokość opakowania [cm]: | 18 cm |
| Techniczny numer informacyjny: | 24496 169 2 4 |