Kod: 30 91 10321
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica otworu centrującego [mm]: | 62 mm |
| Wysokość [mm]: | 47 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 279,5 mm |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Minimalna grubość [mm]: | 20 mm |