
Kod: 30 91 10076
Producent:
TEXTAR

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| średnica [mm]: | 290 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Wysokość [mm]: | 43 mm |
| Wzór otworów/Ilość otworów: | 05/10 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez piasty koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez sworznia mocującego koła |
| Minimalna grubość [mm]: | 20,4 mm |
| średnica otworu [mm]: | 120 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 102 mm |
| Długość opakowania [cm]: | 33,5 cm |
| Szerokość opakowania [cm]: | 32 cm |
| Wysokość opakowania [cm]: | 9,5 cm |
| Techniczny numer informacyjny: | 98100 0309 0 1 |