Kod: 30 91 10059
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Minimalna grubość [mm]: | 26 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 45,7 mm |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 86 Nm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica [mm]: | 305 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 59 mm |