Kod: 30 91 10060
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica [mm]: | 314 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 76,2 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Minimalna grubość [mm]: | 18 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 75,5 mm |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 170 Nm |