
Kod: 30 91 10083
Producent:
TRW

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 284 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8,4 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wymiar gwintu: | 98200 1415 0 1 PRO+ |
| Wysokość [mm]: | 31,9 mm |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 76 mm |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R 02 C0190/0525 |