Kod: 30 91 10084
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Minimalna grubość [mm]: | 9 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 62 mm |
| Wysokość [mm]: | 33,6 mm |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 11 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 290 mm |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 103 Nm |