Kod: 30 91 10086
Producent:
ASHIKA

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| średnica otworu [mm]: | 74 mm |
| Wysokość [mm]: | 40 mm |
| średnica [mm]: | 209 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 5,5 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 3,5 mm |
| Ilość otworów: | 4 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |