
Kod: 30 91 10088
Producent:
DELPHI

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 296 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 62 mm |
| Głębokość [mm]: | 49,3 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 25 mm |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Ilość otworów: | 5 |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |