
Kod: 30 91 10062
Producent:
BREMBO

Magazyn: 1, wysyłka 24h
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 59,4 mm |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 120 Nm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 30 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica [mm]: | 347 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | perforowany / wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Minimalna grubość [mm]: | 28,5 mm |