Kod: 30 91 10422
Producent:
KAMOKA

Prosimy o kontakt telefoniczny
| średnica [mm]: | 293,5 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 24 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 22 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Wysokość [mm]: | 56,7 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 58 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 129 mm |
| otwór o śr [mm]: | 13 mm |