Kod: 30 91 10091
Producent:
KAMOKA

Magazyn: 3, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 345 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 30 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 27 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| Ilość otworów: | 5 |
| Ilość otworów 2: | 9 |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| Wysokość [mm]: | 49,9 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 65 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 140 mm |
| otwór o śr [mm]: | 15,3 mm |