
Kod: 30 91 10094
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 24 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |
| Liczba otworów do mocowania: | 1 |
| Grubość [mm]: | 65,4 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 320 mm |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Minimalna grubość [mm]: | 21,4 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 67 mm |