Kod: 30 91 10095
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 24 mm |
| Felga, ilość otworów: | 6 -otworowa |
| Grubość [mm]: | 24 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 273,7 mm |
| średnica otworu [mm]: | 116 mm |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Minimalna grubość [mm]: | 22 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 93 mm |