Kod: 30 91 10096
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica otworu centrującego [mm]: | 71 mm |
| Wysokość [mm]: | 49 mm |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 14 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 290 mm |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 100 Nm |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Minimalna grubość [mm]: | 12 mm |