Kod: 30 91 10098
Producent:
BREMBO

Magazyn: 8, wysyłka 24h
| Moment dokręcenia [Nm]: | 105 Nm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica [mm]: | 320 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | perforowany / wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Minimalna grubość [mm]: | 26,1 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 44 mm |