
Kod: 30 91 10102
Producent:
BREMBO

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Ilość otworów: | 4 |
| Wysokość [mm]: | 40,5 mm |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 98 Nm |
| Typ tarczy hamulcowej: | perforowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| Minimalna grubość [mm]: | 8 mm |
| średnica [mm]: | 264 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 60 mm |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |