
Kod: 30 91 10105
Producent:
KAMOKA

Prosimy o kontakt telefoniczny
| średnica [mm]: | 266 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 9 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Ilość otworów: | 4 |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Wysokość [mm]: | 36,2 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 55 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 131 mm |
| otwór o śr [mm]: | 14,5 mm |