
Kod: 30 91 10110
Producent:
KAMOKA

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 305 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 12 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 10 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Przetwarzanie: | stopowy / wysoko nawęglany |
| Ilość otworów: | 5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| średnica otworu [mm]: | 130 mm |
| Wysokość [mm]: | 71,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 91 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 167,5 mm |
| otwór o śr [mm]: | 17 mm |