Kod: 30 91 10111
Producent:
BREMBO

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Moment dokręcenia [Nm]: | 129 Nm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Minimalna grubość [mm]: | 21,4 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 61 mm |
| Wysokość [mm]: | 39,3 mm |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 23 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 280 mm |