
Kod: 30 91 10112
Producent:
KAMOKA

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 277 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 26 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 24 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Wysokość [mm]: | 49,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 55 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 129 mm |
| otwór o śr [mm]: | 14,5 mm |