
Kod: 30 91 10115
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Felga, ilość otworów: | 4 -otworowa |
| Liczba otworów do mocowania: | 4 |
| Grubość [mm]: | 40,7 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 251 mm |
| średnica otworu [mm]: | 98 mm |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Minimalna grubość [mm]: | 9 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 59 mm |