Kod: 30 91 10117
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 302 mm |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Minimalna grubość [mm]: | 8,4 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 69 mm |
| Wysokość [mm]: | 36,2 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |