Kod: 30 91 10121
Producent:
DELPHI

Prosimy o kontakt telefoniczny
| średnica [mm]: | 320 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68 mm |
| Głębokość [mm]: | 44 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 28 mm |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Ilość otworów: | 5 |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |