Kod: 30 91 10123
Producent:
DELPHI

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 284 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 76 mm |
| Głębokość [mm]: | 25,8 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8,4 mm |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Ilość otworów: | 5 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Powierzchnia: | pokryty |