
Kod: 30 91 10124
Producent:
TEXTAR

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 276 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Wysokość [mm]: | 45,5 mm |
| Wzór otworów/Ilość otworów: | 05/10 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez piasty koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez sworznia mocującego koła |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Minimalna grubość [mm]: | 9 mm |
| średnica otworu [mm]: | 98 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 59 mm |
| Długość opakowania [cm]: | 33 cm |
| Szerokość opakowania [cm]: | 31,5 cm |
| Wysokość opakowania [cm]: | 12 cm |
| Techniczny numer informacyjny: | 98200 1147 0 1 PRO |