
Kod: 30 91 10134
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Felga, ilość otworów: | 6 -otworowa |
| Liczba otworów do mocowania: | 2 |
| Grubość [mm]: | 40,6 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 263,9 mm |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Minimalna grubość [mm]: | 8 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 60 mm |