
Kod: 30 91 10139
Producent:
FEBI BILSTEIN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Felga, ilość otworów: | 4 -otworowa |
| Liczba otworów do mocowania: | 2 |
| Grubość [mm]: | 50,8 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 257,3 mm |
| średnica otworu [mm]: | 98 mm |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Minimalna grubość [mm]: | 20,2 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 59 mm |