
Kod: 30 91 10140
Producent:
FEBI BILSTEIN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 30,1 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |
| Liczba otworów do mocowania: | 5 |
| Grubość [mm]: | 51,2 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 335,8 mm |
| średnica otworu [mm]: | 108 mm |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Minimalna grubość [mm]: | 27 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68 mm |