
Kod: 30 91 10345
Producent:
ATE

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 338 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 32 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 29 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Ilość otworów: | 6 |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 172 mm |
| średnica otworu [mm]: | 139,7 mm |
| Wysokość [mm]: | 68,3 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 108 mm |
| otwór o śr [mm]: | 14,5 mm |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R-02C0115/1066 |