
Kod: 30 91 10142
Producent:
KAMOKA

Prosimy o kontakt telefoniczny
| średnica [mm]: | 280 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 25 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 23 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| Wysokość [mm]: | 47,2 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 64,1 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 142,2 mm |
| otwór o śr [mm]: | 13 mm |