
Kod: 30 91 10286
Producent:
KAMOKA

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 324 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 12 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 10,4 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Ilość otworów: | 5 |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| Wysokość [mm]: | 80,2 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 75 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 185 mm |
| średnica otworu [mm]: | 120 mm |
| otwór o śr [mm]: | 16,8 mm |